کسب قهرمانی در لیگ امسال برای والیبال ورامین بسیار بااهمیت است

داوود علی پوریان در مصاحبه با خبرنگاران، در خصوص برگزاری اردوی پیش فصل در ورامین گفت: خیلی خوشحال هستیم که پس از سال ها یکی از شهرستان های استان تهران دارای تیم والیبال نشسته است و در این خصوص از شورای شهر و شهرداری باشگاه فرهنگی ورزشی ورامین تشکر می کنیم.

کسب قهرمانی در لیگ امسال برای والیبال ورامین بسیار بااهمیت است

وی با اشاره به اردوی 3 روزه این تیم گفت: ما اولین تیمی بودیم که تمرینات خود را شروع کردیم و این تمرینات نیز در هفته های اینده ادامه خواهد داشت و امیدواریم به آمادگی لازمی که مد نظر سرمربی است برسیم.

علی پوریان در ادامه با بیان اینکه سال جاری بر خلاف سال های گذشته کار تیم سخت تر است اضافه نمود: از 7 تیم موجود 4 تیم خیلی خوب کار می نمایند و ملی پوش دارند لذا امیدواریم با تمرینات اجرا شده نتیجه ای را که شایسته تیم و باشگاه است را به دست بیاوریم.

کاپیتان تیم ملی والیبال کشور بیان داشت: لیگ سال جاری 7 تیمه است و تیم شهرداری ورامین از 3 بازیکن ملی پوش و یک لیبری ملی پوش بهره مند می باشد و بقیه بازیکان از ملی پوش های سابق هستند.

وی در خصوص بازیکنان تیم های دیگر لیگ نیز گفت: بقیه تیم ها نیز از ملی پوش برخوردار هستند مخصوصا تیم ماشین سازی تبریز و هیات گلستان و بهزیستی مازندران که 2 سال نتیجه قهرمانی را در کارنامه خود ثبت نموده و ما امیدواریم که تیم ما نتیجه ای که سال قبل داشت را باز به دست بیاورد و از این لحاظ به دست آوردن نتیجه قهرمانی برای ما بسیار اهمیت دارد .

پوریان در رابطه با والیبال نشسته نیز گفت: ما ملی پوش های بسیار خوبی در والیبال نشسته داشته ایم مثل بیگدلی و خالقی و اولایی که امیدواریم همچنان این نمونه ها را داشته باشیم.

کاپیتان تیم والیبال نشسته شهرداری ورامین اضافه نمود: امیدواریم برای بازی هایی که در ورامین است و از 8 آذرماه این مسابقات شروع می گردد تماشاگران به خوبی حاضر شوند و در والیبال نشسته نیز با استفاده از بازیکنان نتیجه خوبی بگیریم چرا که حمایت تماشاچی ها و طرفداران یکی از بزرگترین عوامل موفقیت بازیکنان محسوب می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کسب قهرمانی در لیگ امسال برای والیبال ورامین بسیار بااهمیت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب قهرمانی در لیگ امسال برای والیبال ورامین بسیار بااهمیت است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید