دفاع توخل از امباپه پس از دریافت کارت قرمز مستقیم از داور

سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن از مهاجم جوان تیمش با وجود واکنشی احساسی که منجر به اخراجش از زمین بازی شد از او حمایت کرد.

دفاع توخل از امباپه پس از دریافت کارت قرمز مستقیم از داور

به گزارش خبرنگاران، پیروزی 4 بر 2 شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال پاری سن ژرمن مقابل تیم نیم در هفته چهارم لوشامپیونه تحت تأثیر اتفاقی نهاده شد که در دقایق پایانی بازی رخ داد. یک تکل از پشت خشن از سوی تژی ساوانیه، مدافع نیم روی کیلیان امباپه، واکنش تند این مهاجم فرانسوی را به همراه داشت به طوری که او ملی پوش خط حمله PSG را هل داد و با وجود داشتن یک کارت زرد، کارت قرمز مستقیم گرفت و به این ترتیب برای اولین بار در دوران بازیگری اش اخراج شد.

توماس توخل سرمربی PSG درباره اتفاقی که برای بازیکن 19 ساله تیمش رخ داد گفت: خطای وحشتناکی روی او صورت گرفت و امباپه هم واکنشی احساسی نشان داد. او خوش شانس بود که دچار مصدومیت شدیدی نشد. من از امباپه می خواهم که در بازی هایی که جوی این چنینی دارند، آرامشش را حفظ کند. واقعاً کنترل کردن خودتان در چنین شرایطی آسان نیست. او کسی را نزد و فقط هل داد. من ناراحتم اما از دست او عصبانی نیستم.

توخل درباره بازی هم گفت: ما شخصیت مان را نشان دادیم. تیم ثابت کرد که می تواند زیر فشار بازی را مدیریت کند و به همین دلیل من از رویکرد و عملکردشان بسیار راضی هستم. بردن در خانه چنین تیم هایی خیلی سخت است. ما در نیمه اول عملکرد خوبی داشتیم اما در نیمه دوم کار سخت تر بود چون نتوانستیم فوراً گل سوم را بزنیم اما واکنش ما بعد از گل تساوی آنها عالی بود و من می خواهم به بازیکنانم به خاطر این موفقیت تبریک بگویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دفاع توخل از امباپه پس از دریافت کارت قرمز مستقیم از داور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دفاع توخل از امباپه پس از دریافت کارت قرمز مستقیم از داور"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید